MONITORING
TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA

W ofercie firmy NETEL znajdują się produkty odpowiadające najbardziej rygorystycznym wymaganiom profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej CCTV (monitoringu wizyjnego). Począwszy od kamer o standardowej czułości i rozdzielczości po urządzenia charakteryzujące się obrazem w jakości 4K i wyższej, zapewniające wysokiej jakości obraz nawet w słabych warunkach oświetleniowych.
Zajmujemy się zarówno monitoringiem analogowym, który aktualnie pozwala uzyskać obraz wysokiej rozdzielczości, jak i instalacjami cyfrowymi IP, charakteryzującymi się nieograniczonymi możliwościami konfiguracji oraz łączenia z innymi systemami (np. kontroli dostępu).

Nasza oferta obejmuje rozwiązania pozwalające na liczenie osób, rozpoznawanie twarzy, tablic rejestracyjnych czy tworzenie map ciepła.

Potrafimy przesłać obraz z kamer bezprzewodowo, a nasze rozwiązania pozwalają na podgląd przez internet praktycznie z dowolnego miejsca w świecie.

W ofercie firmy znajdują się w pełni profesjonalne cyfrowe oraz analogowe rejestratory video posiadające możliwość nagrywania obrazu z 32 kanałów video, jak i wiele innych produktów, na bazie których tworzone są systemy dozorowe miast, instalowane w bankach, centrach handlowych, apartamentowcach jak i w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Pracownicy firmy NETEL z przyjemnością doradzą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania systemu zabezpieczenia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo systemy IP, Turbo HD, HDCVI takich producentów jak HQ Vision, Hik Vision, Dahua, Samsung, Bosch i inne.