Systemy alarmowe
i kontrola dostępu

Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) to popularnie nazywane systemy alarmowe. Jest to zespół urządzeń, których podstawowym zadaniem jest wykrycie oraz powiadomienie użytkownika lub ochrony o naruszeniu albo próbie naruszenia nadzorowanego obszaru. Systemy alarmowe mogą również pomagać w zabezpieczeniu przed pożarem, zalaniem czy zatruciem (np. tlenkami węgla lub gazem).

Firma NETEL oferuje szeroką gamę profesjonalnych urządzeń do systemów alarmowych, wśród których znajdują się m.in. produkty firm Satel, Ropam, DSC, Paradox. Zróżnicowane parametry techniczne i ceny urządzeń pozwalają na ich wykorzystanie w małych jak i dużych obiektach.

Pracownicy firmy NETEL mają doświadczenie w projektowaniu systemów alarmowych, dzięki czemu możliwe jest wypracowanie najlepszego rozwiązania, uwzględniając funkcjonalność i cenę systemu. Wspomagamy proces decyzyjny doboru najbardziej optymalnego rozwiązania systemu zabezpieczenia, dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Zajmujemy się również systemami kontroli dostępu, które pozwalają na ograniczenie dostępu osobom postronnym lub niepowołanym, umożliwiają kontrolę czasu pracy, zliczanie oraz identyfikację osób. Oferujemy możliwość integracji kontroli dostępu z innymi systemami zabezpieczeń (np. monitoringu wizyjnego). Sprzedajemy i montujemy sprzęt takich producentów jak Roger, Dahua czy DSC.